Atsauksmes

Būtiska sastāvdaļa no ātro kredītu kompāniju izvērtēšanas ir atsauksmes. Tās sniedz ieskatu par konkrētu uzņēmumu, tā darbību, pakalpojumu un attieksmi pret klientu. Uzņēmumu mājaslapās informācija vienmēr tiek atspoguļota ļoti izpušķoti, kā jau ikviens no mums mēģina sevi prezentēt vislabāk.

Vērtējot un komentējot ātro kredītu pakalpojumu sniedzējus, Jūs sniegsiet atbalstu citiem mājaslapas apmeklētājiem un cilvēkiem, kuri vēlas aizņemties, bet nespēj veikt izvēli starp daudzajām kompānijām kredītu sfērā.
Atsauksmes
Jums ir gadījusies pozitīva vai negatīva pieredze, aizņemoties naudu? Aicinām dalīties ar to šeit, komentāru sadaļā pie konkrētās ātro kredītu kompānijas, vai arī sūtīt ziņojumu mums, un mēs to publicēsim.

Paralēli būs iespējams arī lasīt InfoKredīti apkopoto informāciju un atsauksmes par katru kompāniju un redzēt to no mūsu skatpunkta. Pirms izvēlēties īsto uzņēmumu, izvērtējiet gan pieejamo informāciju šeit, gan iepazīstities ar doto kompānijas mājaslapā.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) piedāvā ieskatu limbažnieka Jāņa pieredzē ar ātrajiem kredītiem. Piedāvājm to noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=bqKyoJ_y2Pg

Video galvenā doma atspoguļo ātro kredītu būtību un to izdevīgumu. Situācijās, kad naudas mazliet pietrūkst līdz algai, palīgā nāk ātrais kredīts, jo, kā Jānis saka, aizņemoties 50 latus, nav problēmu samaksāt 2,5 – 3 latus procentu aprēķinā. Protams, procentu summas ir atkarīgas no aizņēmuma lielumu un noslēgtā līguma, tāpēc rūpīgi izvērtējiet kredīta vajadzību!

Iepazīsties ar InfoKredītu apkopotu informāciju par ātro kredītu kompānijām un izpaud savu viedokli komentāru sadaļā!