Ondo ātrais kredīts

Ondo.lv ir nebanku kredītēšanas pakalpojuma uzņēmums, kas piedāvā aizņemties naudas līdzekļus īstermiņā un ar pievilcīgām procentu likmēm.
SIA Ondo Uzņēmumu reģistrā ir ierakstīts un sācis darbību 2014. gada sākumā. Tas veidojies no AS “4Finance” un SIA “S2 LV” uzņēmumiem, līdzīgi kā SMS Credit. SIA Ondo pamatkapitāla lielums ir vairāk kā 400 tūkstošus eiro, kas vērtējams kā salīdzinoši liels ātro kreditētāju uzņēmums. Ņemot vērā, ka kompānija ir salīdzinoši jauna ātro kredītu tirgū, tā piedāvā pieņemamus aizņēmuma noteikumus un ir kļuvusi atpazīstama īsā laika posmā. Ondo plaši izmanto mēdiju pakalpojumus, lai gūtu popularitāti un veiktu jaunu klientu piesaisti. Nereti redzama televīzijas reklāma, ko uzņēmums veido kā stāstu sēriju, kuru laikā nepieciešams aizņemties naudu. Ondo ātrais kredīts
2014. un 2015. gadā Ondo atbalsta arī vairākus pasākumus – Studentu paradīzes organizēšanu Arēnā Rīga un TV šovu “Izklausies redzēts”, sponsorējot naudas balvu uzvarētājam. Gūstot plašu atpazīstamību, un, dzirdot kompānijas vārdu arvien biežāk visapkārt, iedzīvotāji  izrāda interesi par Ondo un aizņēmumiem tieši pie šī kreditora. Godīgas aizdošanas pamatnostādnes padara kompāniju pievilcīgu gan potenciālajam, gan iepriekšējiem ātrā kredīta tīkotājiem.

Kompānija ir kļuvusi arī par LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas) biedru, kas sniedz klientiem lielāku uzticību aizdevējam. Atbildīgs kredītdevējs rūpējās par veiksmīgu un tīru sadarbību ar klientu, kā arī stimulē kopējo kreditēšanas tirgu Latvijā.
Ondo ātrais kredīts
Ondo ātrais kredīts, tāpat kā citu ātrie uzņēmumu kredīti ir naudas līdzekļu aizņēmums nelielām summām (aptuveni vienas minimālās mēnešalgas apmērā) uz 30 dienu periodu īstermiņa saistību kārtošanai. Gadījumā, ja nepietiek naudas līdz tuvākajai algai un ir jāapmaksā, piemēram, īres/komunālo rēķins, izdevīgi ir aizņemties ar ātrā kredīta starpniecību!

Ātrais kredīts, ko varat aizņemties ir summā no 5 Eiro līdz 300 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa palielinās līdz 425 Eiro. Termiņu klients var izvēlēties, bet maksimāli atmaksa ilgst līdz 30 dienām. Pēc šī termiņa ir iespējams pagarināt aizdevumu par noteiktu naudas summu. Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 minūšu laikā. Ondo.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!

Uzņēmuma darba laiks ir no 07:00 līdz 24:00 katru dienu. Kredītu pieteikšana ir iespējama arī ārpus darba laika – naktī. Tomēr, to izskatīs un piešķirs tikai no rīta, jo Latvijas Republikas likums aizliedz izsniegt ātro aizdevumu naktī. Ondo ir noteicis arī vecuma ierobežojumu, kādā naudas līdzekļus izsniegs: 20 – 75 gadi. Ievērojama priekšrocība ātrā kredīta pakalpojumam ir tā vieglā pieejamība – nav nepieciešama izziņa no darba vietas, ķīla vai galvojums.

Ondo.lv ātrais kredīts piedāvā: 

 

 • Pirmo kredītu – bezmaksas;
 • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 minūšu laikā;
 • Pirmā kredīta lielums: 5 – 300;
 • Nākamais aizņēmums līdz pat 425;
 • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 07:00-24:00;
 • Vecuma ierobežojumi: 20 – 75 gadi

Sīkākai informācijai par Ondo.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (80909999), caur e-pastu info@ondo.lv, tiešsaistes saziņa ar konsultantu vai rakstīt vēstuli uz adresi: Lielirbes iela 17A—10, Rīga, Latvija.

[wpad-comment-form id=”242″]

3 comments

 • jurijs

  Ondo.lv ir pretīmnākoši pat tad, ja nespēju atmaksāt kredītu uzreiz!

 • banco

  UniCredite Finance uzņēmumi

  777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy
  Tel: +393512646128
  Laba diena visiem izlasot mūsu post online es saņemšanu no
  e-pasts. Paldies, lai atbildētu uz manu reklāmu. Vispirms ļaujiet man iepazīstināt sevi
  uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attiecībā uz e-pastu, mēs esam gatavi
  piedāvāt aizdevumus sabiedrības locekļiem par 2% gadā, bez jebkādām pārbaudēm
  un kredītu melnajā sarakstā. Mēs piešķirt kredītu, kas ir robežās £ 5,000.00 līdz
  £ 40,000,000.00 no Apvienotās Karalistes. Mēs piedāvājam bezmaksas aizdevumus, jo es
  bijās Dieva, un aizdevējs nevar pieņemt chances.only interesēt personai būtu
  contanct mums uz mūsu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com)
  Mēs dodam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties neatkarīgi
  no viņu ģimenes stāvokļa, dzimuma, reliģijas, un vieta, bet ir jābūt juridiskai
  nozīmē atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, un stingri, lai būtu
  cienīgs uzticības ..
  Paldies par sapratni..
  Sveicieni No Mr.Kenneth E

 • Collins Mark

  Kāda ir jūsu situācija? Vai nepieciešams 100% finansējums? Vai esat noguris no meklēšanas un hipotēkām, vai jūs esat pastāvīgi noraidījis bankas un citas finanšu iestādes, mēs izsniedzam aizdevumus uzņēmumiem, uzņēmumiem, nozarēm, personīgai utt. Ikvienam, kas ir ieinteresēts, neatkarīgi no viņu valsts, lai iegūtu vairāk info, lūdzu, sazinieties ar: collinsmark420@hotmail.com