Ātrais kredīts ar SMS palīdzību

Naudas līdzekļi kā ar roku sataustāmi ar vienas īsziņas palīdzību. Izklausās diezgan neiespējami, bet patiešām ir tikpat elementāri, cik izklausās! Tieši tik viegli, kā nosūtīt īsziņu draudzenei vai draugam.

SMS aizdevums ir naudas kredīts, kas jebkuram ļauj viselementārākajā variantā pieprasīt aizdevumu – aizsūtot vienu vienīgu sms no personīgā mobilā telefona. Ir daudz un dažādu uzņēmumu, kas piedāvā šo pakalpojumu, jo arī no kompāniju viedokļa, šis ir izdevīgs veids, kā aizdot līdzekļus ar mazākām pakalpojuma izmaksām. Ātrais kredīts ar SMS palīdzību

Jāpiebilst gan, ka pilnībā bez interneta palīdzības saņemt aizdevumu nebūs iespējams, jo, sadarbojoties ar ātrā kredīta kompānijām pirmo reizi, klientam ir nepieciešams veikt pietiekšanos internetā un tikai nākamjā pieteikuma reizē klients jau spēs aizņemties naudu kredītam ar īsziņas palīdzību.

Šāds aizņēmums ar īsziņas palīdzību ir perfekts risinājums situācijās, kad bez vilcināšanās nepieciešams naudas aizdevums. Lielākais ieguvums, izmantojot SMS kredītu ātrā kredīta vietā – lai aizņemtos naudu ar īsziņas palīdzību (otrajā vai nākamajās reizēs), nav vajadzības pēc datora un interneta pakalpojumiem. Šie nosacījumi īpaši padara aizdevuma saņemšanu vieglāku, jo mobilais tālrunis šodien ikvienam no mums ir līdzi.

Ātro kredītu klienti aizņemās, lai segtu īstermiņa saistības, piemēram, apmeklētu ārstu vai samaksātu par zālēm. Tāda veida vajadzības nevar gaidīt, un tieši vietā ir SMS kredīts, jo naudu varēsiet saņemt ar vienu īsziņas palīdzību.

InfoKredīti ļauj ielūkoties kompāniju apkopojumā, kuras piedāvā saņemt aizdevumu ar SMS palīdzību.

Kompānija Laiks Pirmais – bezmaksas Max. summa Pagarināšanas likme (mēnesī) Vecuma ierobežojums Piesakies!
Ātrais kredīts ar SMS palīdzību 10 min € 1500 10% 20 – 75 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji
Ātrais kredīts ar SMS palīdzību 15 min € 500 22% 20 – 65 Ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji
GreenCredit sms ātrais kredīts 15 min € 425 14.75% 21 – 75 Ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji
Ātrais sms īstermiņa aizdevums 15 min € 700 45% 20 – 75
SMSCredit sms ātrais kredīts 10 min € 425 10% 20 – 75
MiniCredit sms ātrais kredīts 1 stunda € 500 18.75% 20 – 72