LatCredit ātrais kredīts

LatCredit ātrais kredītdevējs piedāvā aizņemties naudas summas nelielos apmēros īstermiņa, steidzīgu gadījumu segšanai. Kredīta noformēšana aizņem tikai pāris minūtes un, pieteikuma apstiprināšanas gadījumā, nauda tiek pārskaitīta 15 minūšu laikā.

Uzņēmums ir kļuvis atpazīstams Latvijas teritorijā un darbojās tirgū salīdzinoši nesen kā kompānija zem AS “Lateko līzings”. Klientu uzticību ir guvis ar pretīmnākošo attieksmi un skanīgo reklāmas saukli. Kā jau lielākā daļa uzņēmumu, arī šis ir reģistrēts Rīgā. Kredītu pieteikt un formēt var gan darba dienās, gan brīvdienās.
LatCredit ātrais kredīts

LatCredit piedāvā kredītu līdz 500 Eiro no 7 līdz 30 dienu periodam, ar iespēju to pagarināt par papildus samaksu līdz 7, 14 vai 30 dienām. Aizņēmumu saņemšanai nepieciešams sasniegt 20 gadu vecumu. Lai gan LatCredit nav LAFPA biedrs, kritēriji rāda, ka uzņēmums ievēro atbildīga aizdevēja prasības un veic saimniecisko darbību godprātīgi.LatCredit ātrais kredīts

Jūsu ātrā kredīta pieteikumu izvērtēs tikai darba laikā – darba dienās no 8:00 – 20:00, bet brīvdienās no 10:00-18:00. Reģistrēties un pieteikt aizdevumu ar interneta palīdzību var jebkurā diennakts laikā. Gadījumā, ja rodas neskaidrības vai vēlaties uzzināt papildus informāciju, lūdzam sniegties pie LatCredit.
LatCredit ātrais kredīts Jūsu bankā nokļūs ātrāk, ja izmantosiet LatCredit uzņēmuma kontu draudzīgās komercbankas: Swedbank, SEB, Citadele, DNB vai Nordea.

Ātrais kredīts, ko varat aizņemties ir summā no 50 Eiro līdz 300 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa palielinās līdz 500 Eiro. Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 15 minūšu laikā. LatCredit.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!

LatCredit ātrais kredīts piedāvā: 

 

  • Pirmo kredītu – bezmaksas;
  • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 15 minūšu laikā;
  • Pirmā kredīta lielums: € 50 – 300;
  • Nākamais aizņēmums līdz pat 500;
  • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00-20:00;
  • Vecuma ierobežojumi: 20 – 65 gadi

Sīkākai informācijai par LatCredit.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (66100090), caur e-pastu latcredit@latcredit.lv, saziņa ar konsultantu Skype (latcredit.lv) vai rakstīt vēstuli uz adresi: Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073.

[wpad-comment-form id=”242″]

3 comments