Ferratum ātrais kredīts

Ātro kredītu pakalpojumu tirgū no 2007. gada saimniecisko darbību veic arī uzņēmums SIA Ferratum Latvia. Kompānija ir maza sastāvdaļa no visa lielā Ferratum Group koncerna pasaulē un Latvijas nodaļa pēdējos gados strādā ar ievērojami labiem rezultātiem, neskatoties uz to, ka tirgus ir salīdzinoši neliels. Pasaulē Ferratum veiksmīgi strādā 20 valstīs un apkalpo vairāk kā 1.5 miljonu klientu. Uzņēmums ir viens no lielākajiem tirgū un darbojas tajā kopš ātro kredītu pirmsākumiem. Tā mērķis ir kļūt par populārāko un lielāko nebanku kreditēšanas jomā. Bieži uzņēmums izvieto reklāmas mēdijos un, protams, godīgam uzņēmumam atsauksmes nes tikai labumu.
Ferratum ātrais kredīts
Ferratum piedāvā kredītu līdz 350 Eiro no 7 līdz 45 dienu periodam, ar iespēju to pagarināt par papildus samaksu līdz 7, 14 vai 30 dienām. Aizņēmumu saņemšanai nepieciešams sasniegt 20 gadu vecumu. Lai gan Ferratum nav LAFPA biedrs, kritēriji rāda, ka uzņēmums ievēro atbildīga aizdevēja prasības un veic saimniecisko darbību godprātīgi. Uzņēmumam ir ļoti plašs klientu loks un iegūta uzticība no jau esošiem aizņēmējiem.

Aizdevējs piedāvā arī slēgt kredītlīniju – īstermiņa aizdevumu mazliet lielākos apmēros. Ar kredītlīnijas palīdzību pie Ferratum var aizņemties pat līdz 800 Eiro. Piesakoties kredītam atkārtoti, iespējams saņemt līdz 1500 Eiro.
LatCredit ātrais kredīts
Jūsu ātrā kredīta pieteikumu izvērtēs tikai darba laikā – darba dienās no 8:00 – 20:00, bet brīvdienās no 10:00 – 18:00. Reģistrēties un pieteikt aizdevumu ar interneta palīdzību var jebkurā diennakts laikā. Gadījumā, ja rodas neskaidrības vai vēlaties uzzināt papildus informāciju, lūdzam griezties pie Ferratum.

Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 minūšu laikā. ferratum.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!

Ferratum ātrais kredīts pieejams vecumā no 21 – 75 gadiem un Latvijas iedzīvotājiem. Tas nozīmē, ka Jums jābūt atvērtam bankas kontam, derīgai pasei un jāatbilst citiem uzņēmuma nosacījumiem.

Konkrētais aizdevējs piedāvā arī dažādas akcijas – uz 2015. gada nogali uzņēmums piedāvā laimēt četras 25 Eiro vērtībā Galactico dāvanu kartes, piesakoties sekot kompānijas jaunumiem. Pie reģistrācijas nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobila tālruņa numuru un e-pastu.

Ferratum ātrais kredīts piedāvā: 

  • Pirmo kredītu – bezmaksas;
  • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 minūšu laikā;
  • Pirmā kredīta lielums: € 1 – 350;
  • Nākamais aizņēmums līdz pat  1500;
  • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00-20:00;
  • Vecuma ierobežojumi: 21 – 75 gadi

Sīkākai informācijai par Ferratum.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (67859790), caur e-pastu info@ferratumbank.lv vai tiešsaistes saziņa ar konsultantu.

[wpad-comment-form id=”242″]