Ātrais kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Mūsdienās, kad mūsu valstī iespējams aizņemties pie vairāk kā 20 ātro aizdevumu aizdevējiem, ir cerība, kā vismaz viens no šiem uzņēmumiem aizdos naudas līdzekļus arī klientiem, kuriem kredītvēsture ir negatīva.

Ar sabojātu kredītvēsturi, neiesniedzot ķīlu, ātros kredītus 2015. gadā vairs praktiski nav iespējams aizņemties ar sabojātu kredītvēsturi, un esošā problēma ir cēlusies, gan valdības normu pieņemšanas dēļ, gan arī aizdevēju viedokļa maiņas dēļ, ka ar klientiem – parādu neatdevējiem, uzņēmumam nest peļņu gandrīz neiespējami, un bieži vien neatgrieztos naudas līdzekļus atgūšanā ir nepieciešams algot parādu piedzinēju kompāniju, kas paņem gan papildus laiku un darbu, gan palielina izdevumus. Bet, nemetiet plinti vēl krūmos, jo ātro kredītu kompānijas mēdz izvērtēt klientus arī dziļāk, un, redzot, ka topošajam aizņēmējam ir pietiekami ienākumi katru mēnesi, naudu arī aizdod. Jāņem gan vērā, ka aizdevuma procenti būs manāmi lielāki nekā parastajiem ātrajiem aizdevumiem sakarā ar kompānijas investēto kapitālu lielākā riska pakāpē.

Gadījumā, ja esat nonācis parādnieku sarakstā, ātro kredītu kompānija, visdrīzāk, pieprasīs iesniegt šādus dokumentus:

  1. Izziņu no esošā darba devēja, atrunājot ikmēneša ienākumus un apstiprinot, ka Jums ir nodrošināta darba vieta uzņēmumā;
  2.  Izziņa no VID, kurā atspoguļota informācija, ka Jums nav nesamaksātu nodokļu parādi;
  3. Nepietiks tikai ar izziņu no darba devēja, bet gan vajadzēs arī oficiālu bankas konta izdruku, pierādot, ka katru mēnesi saņemat algu;
  4. Izziņa no VSAA, atspoguļojot Jūsu, kā personas, statusu.

Ja pieteikuma izskatīšana nav noritējusi sekmīgi un kredīts Jums nav ticis piešķirts, nav iemesla bēdāties un pretoties aizdevēju kompānijām, jo, izvērtējot Jūsu finanšu stāvokli, tas uzņēmumu nav apmierinājis un kompānija nebija gatavies uzņemties risku. Šajā situācijā iesakām doties pie cita ātrā kreditora un atkārtoti pieprasīt aizņēmumu.

Gadījumā, ja nevienā kompānijā ātro kredītu nepiedāvā, ir vērts apdomāt par kustamas vai nekustamas mantas ķīlu, kur aizņēma pamatsumma tiek nodrošināta ar šo ķīlas priekšmetu, un tas ļauj aizdevējiem pamazināt risku, bet Jums, kā aizņēmējam saņemt naudas līdzekļus pat ar negatīvu kredītvēsturi.

InfoKredīti ļauj ielūkoties kompāniju apkopojumā, kuras piedāvā saņemt aizdevumu gadījumā, ja Jums ir sabojāta kredītvēsture.

Kompānija Pirmais – bezmaksas Pirmais kredīts Max. summa Saņemšanas laiks Vecuma ierobežojums Piesakies!
€ 50 – 200 € 500 1 stunda 20 – 65 TOP ar sabojātu kredītvēsturi
€ 15 – 100 € 300 15 min 21 – 75 ar sabojātu kredītvēsturi
€ 50 – 150 € 500 1 stunda 20 – 72 ar sabojātu kredītvēsturi