Vivus ātrais kredīts

Nebanku kredītdevējs Vivus.lv ir guvis lielu popularitāti un plašu atsauksmju klāstu, jo ātro kredītu piedāvā jau vairākus gadus. Uzņēmums ir viens no AS “4Finance” apakšuzņēmumiem (līdzīgi kā SMSCredit), kurš strādā Baltijas tirgū.

Šobrīd Vivus ir mazliet mainījis pamatdarbību un piedāvā aizņemties ilgtermiņa kredītus līdz 24 mēnešiem jeb diviem gadiem, summā no 50 līdz 1500 Eiro. Vērā ņemams ir fakts, ka aizdevuma pieteikšanai nav nepieciešama ķīla. Vivus dibināts 2008. gada sākumā un ierakstīts komercreģistrā reizē ar galveno kompāniju AS “4Finance”. Grupas apgrozījums un peļņa pēdējo gadu laikā ir stabili audzis, apgrozījumam sasniedzot vairāk kā 150 milj. Eiro un peļņai 36 milj. Eiro. Latvijas tirgū šī ir lielākā grupa, kas strādā pie nebanku klientu kreditēšanas pakalpojumu sniegšanas un Vivus ir viena no tā sastāvdaļām.

Vivus ātrais kredīts
Vivus ir audzis gan pasaulē, gan Latvijā, jo vietējā tirgū nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus, bet ārpus Latvijas – Čehijā, Zviedrijā, Polijā, Somijā un citās valstīs aptuveni 600 cilvēku. Uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem tirgus līderiem Ziemeļeiropā un piedāvā pakalpojumus vairāk kā 12 valstīs.
Vivus ātrais kredīts
Uzņēmums ir viens no LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija) biedriem. LAFPA ir asociācija, kas uzrauga nebanku kreditēšanas tirgu un atbalsta tos aizdevējus, kas ievēro likuma normas un noteikumus. Atbildīgs kredītdevējs rūpējās par veiksmīguun tīru sadarbību ar klientu, kā arī stimulē kopējo kreditēšanas tirgu Latvijā.

Pie Vivus.lv var aizņemties līdz pat 1500 Eiro uz 24 mēnešiem. Atmaksas termiņa izvēle ir Jūsu ziņā – iespējams atmaksāt 1 mēneša vai vairāku garumā, bet svarīgi ir apzināties procentu apmaksas lielumu. Izvēloties garāku aizņemšanās periodu, procentu maksājumi būs lielāki – vidēji vienam mēnesim 10%, bet lielākam laika posmam pat 100%.

Par piemēru salīdzinam 200 Eiro liela aizņēmuma atmaksu:

 • Uz vienu mēnesi aizņemoties, jāatdod 220 Eiro, procentu likme: 10%
 • Uz diviem mēnešiem aizņemoties, jāatdod 228,68 Eiro, procentu likme: 14.34%
 • Uz trim mēnešiem aizņemoties, jāatdod 237,33 Eiro, procentu likme: 18.67%
 • Uz pusgadu aizņemoties, jāatdod 263,28 Eiro, procentu likme: 31.64%
 • Uz gadu aizņemoties, jāatdod 315 Eiro, procentu likme: 57.5%
 • Uz diviem gadiem aizņemoties, jāatdod 418,56 Eiro, procentu  likme: 209.28%

Pēc atmaksas termiņa iestāšanās, to ir iespējams pagarināt uz noteiktu laika periodu par noteiktu naudas summu (sazinoties ar kredītdevēju). Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 minūšu laikā. Vivus.lv piedāvā kredītu atmaksu sākt tikai pēc 3 mēnešiem – aizņemoties naudu šodien, Jūs varēsiet nemocīties galvassāpēs un atlikt kredīta atmaksu par ceturksni vēlāk.

Uzņēmuma darba laiks ir no 07:00 līdz 24:00 katru dienu. Kredītu pieteikšana ir iespējama arī ārpus darba laika – naktī. Tomēr, to izskatīs un piešķirs tikai no rīta, jo Latvijas Republikas likums aizliedz izsniegt ātro aizdevumu naktī. Ondo ir noteicis arī vecuma ierobežojumu, kādā naudas līdzekļus izsniegs: 20 – 75 gadi. Ievērojama priekšrocība ātrā kredīta pakalpojumam ir tā vieglā pieejamība – nav nepieciešama izziņa no darba vietas, ķīla vai galvojums.

Vivus.lv ātrais kredīts piedāvā: 

 

 • Pirmo kredītu ar iespēju atlikt atmaksu uz 3 mēnešiem;
 • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 minūšu laikā;
 • Kredīta lielums: 50 – 1500;
 • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 07:00-24:00;
 • Vecuma ierobežojumi: 20 – 75 gadi

Sīkākai informācijai par Vivus.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (67439777), caur e-pastu info@vivus.lv, tiešsaistes saziņa ar konsultantu vai rakstīt vēstuli uz adresi: Lielirbes iela 17A—10, Rīga, LV-1046, Latvija.

[wpad-comment-form id=”242″]