CreditOn ātrais kredīts

CreditOn ir viens no pazīstamākajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā kopš 2010. gada. Uzņēmums ir reģistrēts zem SIA “MD Investīcijas” (Reģ. nr. 40103283854) un tā apmaksātais pamatkapitāls ir gandrīz pusmiljons Eiro (478 tūkst. Eiro), kas norāda uz kompānijas lielumu un īpatsvaru tirgū. Uzticamais aizdevējs pēdējo gadu laikā strādā ar stabilu peļņu un augošu apgrozījumu – 2013. gadā vairāk kā 1,6 miljoni Eiro. CreditOn pastāvēšanai nepieciešamās investīcijas ir piesaistītas no ārvalstu kreditēšana mātes uzņēmuma Creamfinance group, kas darbojās Polijā, Čehijā, Gruzijā un citās valstīs.
CreditOn ātrais kredīts
Starptautiskais uzņēmums ir ieviesis RapidSSL datu drošības sistēmu, kas nodrošina klientu datu nepieejamību ārējām personām un pasargā no datu noplūdes iespējamības.

Kompānija ir kļuvusi arī par LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas) biedru, kas sniedz klientiem lielāku uzticību aizdevējam. Atbildīgs kredītdevējs rūpējās par veiksmīgu un tīru sadarbību ar klientu, kā arī stimulē kopējo kreditēšanas tirgu Latvijā. Iekļūšana biedru sarakstā paceļ vērtību gan klientu, kad sadarbības partneru starpā.
CreditOn ātrais kredīts, tāpat kā citu ātrie uzņēmumu kredīti ir naudas līdzekļu aizņēmums nelielām summām (aptuveni vienas minimālās mēnešalgas apmērā) uz 30 dienu periodu īstermiņa saistību kārtošanai. Gadījumā, ja nepietiek naudas līdz tuvākajai algai un ir jāapmaksā, piemēram, īres/komunālo rēķins, izdevīgi ir aizņemties ar ātrā kredīta starpniecību! Esošajiem klientiem otro un katru nākamo aizdevumu ir iespējams pieteikt lielākā apmērā un uz ilgāku termiņu.
CreditOn ātrais kredīts
Ātrais kredīts, ko varat aizņemties ir summā no 5 Eiro līdz 300 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa palielinās līdz 600 Eiro. Kredītam virs pirmreizējā limita tiks formēta kredītlīnija, kur no nosacījumu viedokļa būtisku izmaiņu nav. Termiņu klients var izvēlēties, bet maksimāli atmaksa ilgst līdz 30 dienām pirmreizēji vai līdz 6 mēnešiem kredītlīnijai. Pēc šī termiņa ir iespējams pagarināt aizdevumu par noteiktu naudas summu. Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 minūšu laikā. CreditOn.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!

Uzņēmuma darba laiks ir no 08:00 līdz 22:00 darba dienās un no 10:00 līdz 20:00 brīvdienās. Kredītu pieteikšana ir iespējama arī ārpus darba laika – nakts laikā un svētku dienās. Tomēr, to izskatīs un piešķirs tikai no rīta, jo Latvijas Republikas likums aizliedz izsniegt ātro aizdevumu naktī. CreditOn, ievērojot LAFPA standartus, ir noteicis arī vecuma ierobežojumu, kādā piešķir naudas aizdevumu: 20 – 70 gadi. Ievērojama priekšrocība ātrā kredīta pakalpojumam ir tā vieglā pieejamība – nav nepieciešama izziņa no darba vietas, ķīla vai galvojums.

CreditOn.lv ātrais kredīts piedāvā: 

 

 • Pirmo kredītu – bezmaksas;
 • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 minūšu laikā;
 • Pirmā kredīta lielums: 5 – 300;
 • Nākamais aizņēmums līdz pat 600;
 • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00-22:00;
 • Vecuma ierobežojumi: 20 – 70 gadi;
 • Drošu aizņēmumu (LAFPA biedrs).

Sīkākai informācijai par CreditOn.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (27250001), caur e-pastu info@crediton.lv, Skype saziņa ar konsultantu (creditON.lv) vai rakstīt vēstuli uz adresi: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005, Latvija.

[wpad-comment-form id=”242″]

2 comments

 • Kredīts uzņēmumiem

  Kredīts uzņēmumiem Latvijas uzņēmējiem no Cityfinances ir labākā iespēja kā attīstīties! Piesakies jau tūlīt aizpildot anketu un uzzini atbildi dienas laikā. http://www.cityfinances.lv/lv/kredits-uznemumiem/

 • MARIA HEINZE

  Sveiki, vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā.Attiecībā uz Marquez finansējumu mēs varam sniegt aizdevumu, lai paplašinātu savu biznesu, parādu konsolidāciju, hipotekāro kredītu, automašīnu aizdevumu vai studentu aizdevumu ar pieņemamu 2% procentu likmi. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, izmantojot mariaheinze@marquezfinanceltd.com