Soho Credit ātrais kredīts

Bieži dzirdēts un populārs ātrā kredīta aizdevējs Latvijas tirgū ir Soho Credit. Ātro kredītu popularizēšanās laikā 2010. gadā uzņēmums sāka saimniecisko darbību un piedāvāt pirmajiem klientiem aizdevumu. Līdz šim brīdim klientu skaits ir strauji audzis un kompānija ir kļuvusi lielāka. Uzņēmuma vēsture meklējama ar ēdināšans nozari saistītā uzņēmumā SIA “Soho Food”, kas diversificēja darbību un sāka piedāvāt īstermiņa aizdevumus. SIA “Soho Group” ir aktuālais nosaukums, zem kura notiek visa darbība.

Soho Credit ātrais kredīts ir pieejams ikvienam, kas atbilst ātro kredītu pamatnosacījumiem: pozitīva kredītvēsture, 20 gadu vecums, stabili ikmēneša ienākumi, bankas konts, tārluņa numurs un Latvijas pase.

Uzņēmumam ir veiksmīgi rādītāji pēdējo gadu laikā: palielinājusies peļņa, kas 2013. gadā pārsniedza 1 miljonu un pieauga uz pusi salīdzinot ar 2012. gadu, neto apgrozījums strauji kāpā un pārsniedza 4 miljonus Eiro 2013. gadā. Ņemot vērā šos faktus, var secināt, ka Soho Credit ir konkurētspējīgs un noturīgs uzņēmums tirgū. Tas strādā arī citās valstīs, kā piemēram, Lietuvā, Spānijā, Polijā.
Soho Credit ātrais kredīts
Soho Credit 2013. gadā pievienojās LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas) biedru pulkam, kas sniedz klientiem lielāku uzticību aizdevējam. Atbildīgs aizdevējs sekmē veiksmīgu un uzticamu sadarbību ar klientu, kā arī stimulē kopējo kreditēšanas tirgu Latvijā.

Uzņēmuma piedāvātais pakalpojums – ātrais kredīts, tāpat kā citu ātro uzņēmumu aizdevumi ir naudas līdzekļu aizlienēšana nelielām summām (svārstās no 5 Eiro līdz pat tūkstošiem) uz 1 mēneša periodu īstermiņa saistību kārtošanai. Gadījumā, ja nepietiek finanses līdz nākamajai algai un ir jāsedz steidzami izdevumi, piemēram, automāšīnas remots vai sadzīves tehnikas iegāde, izdevīgi ir saņemt papildus naudu ar ātrā kredīta palīdzību!
Soho Credit ātrais kredīts
Uzņēmuma darba laiks darba dienās ir no 08:00 – 22:00 un tas strādā arī brīvdienās no 09:00 – 21:00. Aizdevumu neatkarīgi no darba laiku varat pieteikt cauri diennakti. Tomēr, tas tiks izskatīts un piešķirts tikai darba stundu ietvaros.

Īstermiņa aizņēmums, kas ir robežās no 70 Eiro līdz 250 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa pieaug līdz 500 Eiro. Atmaksas periodu klients var izvēlēties sākot no 7 dienām, bet maksimāli kredīta atgriešana ilgst līdz 30 dienām. Ja aizņemto naudu nespējat atdot iepriekš minētajā laikā, to iespējams pagarināt par papildus aprēķinātu samaksu. Reģistrācija notiek ar interneta mājaslapā pieteikuma aizpildīšanu, kurā jānorāda nepieciešamie personas dati. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 līdz 15 minūšu laikā. Sohocredit.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!

Soho Credit ātrais kredīts piedāvā: 

 • Pirmo kredītu nepārmaksājot ne centa;
 • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 līdz 15 minūšu laikā;
 • Pirmā kredīta lielums: € 70 – 250;
 • Nākamais aizņēmums līdz pat  500;
 • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00 – 22:00;
 • Vecuma ierobežojumi: 21 – 65 gadi.

Plašākai informācijai par Sohocredit.lv ieteicams izmantot mājāslapā pausto saturu vai sazināties ar telefona starpniecību (66116000), caur e-pastu sohocredit@sohocredit.com, Skype čats vai zvans pievienojot kontaktu sohocredit.lv vai rakstīt vēstuli uz adresi: Lāčplēša iela 87, Rīga LV – 1011.

[wpad-comment-form id=”242″]

 

One comment

 • piedāvāt aizdevumus starp nopietniem un godīgi privātpersonām steidzamiem

  Sveiki,

  Es esmu un I privātām finanšu izsniedz aizdevumus starp īpaši
  cilvēki finanšu un spēj atmaksāt grūtībām
  aizņemties naudu. mans aizdevuma noteikumi ir vienkārši un labi
  noteikts. termiņi tiks balstīts uz jūsu gada budjet.
  Mans kredīts tiek veikti saskaņā ar gribu un piekrišanu aizdevējam.
  Tātad sūtīt savu pieprasījumu, lai man, lai analizētu to jums
  palīdzēt. pasts: patriebridoux@gmail.com