Iesniegums par kredīta neizsniegšanu

Ar mērķi īstenot globāli pieņemtus labās prakses piemērus un sekmētu drošu kredītu ņemšanu nebanku aizņemšanās tirgū, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA), sākot no 2013. gada II ceturksni ir nodibinājusi sistēmu, kas sniedz iespēju aizņēmējam ar iesnieguma starpniecību ierakstīt sevi reģistrā, kam kreditors uz konkrētu laika posmu nesniegs aizdevumu. Šāds pieprasījums būs neatgriežams, un iesnieguma autors (aizņēmējs) drīkst izvēlēties sev vēlamu termiņus: gads, divi vai trīs gadi.

Valsts ir devusi piekrišanu šim dokumentam, lai saudzētu tos aizņēmējus, kam ir problēmas ar privāto saistību un naudas plūsmas organizēšanu. Tas ir nodrošinājums, lai klients ar saviem spēkiem varētu atturēties pret neapdomīgu vai bezjēdzīgu kredītu pieteikumiem.
Zemāk arī pievienojām iesnieguma paraugu, kurš jāizpilda un jāiesniedz LAFPA, ja vēlaties liegt sev pieeju kredītu saņemšanai uz noteiktu laiku.
Iesniegums par kredīta neizsniegšanu

Neaizmistiet izveidot pases kopiju, jo tā būs nepieciešama kopā ar iesniegumu.

Iesniegumu par kredīta neizsniegšanu un citus pavaddokumentus var nodot:

  • Individuāli, piegādājot to uz Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociāciju;
  • Izmantojot pasta pakalpojumus uz fizisko LAFPA adresi;
  • Kā arī izmantojot elektronisko pasta kastīti, nosūtot vēstuli uz palidziba@nebankukrediti.lv.

Jūsu iesniegums tiek izskatīts 10 dienu laikā kopš saņemšanas brīža LAFPA un stājas spēkā no datuma, kurš noradīts iesniegumā.

Iesniegums par kredīta neizsniegšanu PDF