Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ja nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet neesi līdz galam drošs, vai aizņēmumu iespējams saņemt Tava vecuma dēļ, tad nebēdājies, jo ir ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā arī tāds kredītus, kurus aizdos jauniešiem jau sasniedzot 18 gadu vecumu. Aizņemties kredītu nav laikietilpīgs process un to izdarīt ir pavisam vienkārši, ja vien izpildās aizdevēja pieprasītie nosacījumi aizņēmuma izsniegšanā. Ātrais kredīts no 18 gadiem Pirmkārt, saprotami, analizēs Tavas bijušās kredītsaistības, kuras var ietekmēt aizņēmuma saņemšanu, ja Tev ir aktīvi jebkāda veida oficiālie parādi. Bet, ja tekošo parādu nav, tad ātro aizdevumu pāris uzņēmumi ar lielāko prieku Tev piedāvātu. Ja vēlies aizņemties lielākas summas (kas pārsniedz vienas vakara ballītes izdevumus) tiks analizēta arī Tava maksātspēju. Principā, ja jaunietim, sasniedzot pilngadību, nav esošu parādsaistību un jau sabojāta kredītvēsture, ātro kredītu kompānijas izsniegs kredītu bez iebildumiem. Ātrais kredīts no 18 gadiem sniedz iespēju saņemt naudas līdzekļus pat līdz 5000 Eiro apmērā, bet minimālā aizņēmuma summa ir 50 Eiro.

Ne pa velti, 18 gadi ir ar likumu atrunāts laiks, kad iestājas pilngadība. Cilvēks spēj loģiski spriest un pieņemt lēmumus. Kaut gan Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija ir pieņēmusi lēmumu neizsniegt kredītus 18 un 19 gadu veciem jauniešiem, ir divas kompānijas, kas piedāvā šādu iespēju.

Gadījumā, ja ir nācies saskarties ar kādu no zemākminētajām kompānijām, iesakām uzrakstīt viedokli un pieredzi, aizņemoties pie šiem kredītdevējiem!

Nereti kompānijām ir speciālie piedavājumi vai akcijas, kuru laikā var, piemēram saņemt pirmo kredītu bezmaksas, iegūt samazinātu procentu likmi vai vinnētu kādu balvu. Sekojot rūpīgi informācijai mūsu mājaslapā, varēsiet atrast aktuālākos jaunumus, akcijas un TOP kreditorus ik mēnesi!

InfoKredīti apkopoja informāciju par ātrā kredīta aizņemšanās iespējamību no 18 gadiem.

Kompānija Laiks Pirmais – bezmaksas Pirmais kredīts Max. summa Vecums Piesakies!
Ātrais kredīts no 18 gadiem 15 min € 50 – 3000 € 3000 18 – 70 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji
Ātrais kredīts no 18 gadiem Līdz 1 dienai € 100 – 5000 € 5000 18 – 70 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji