Kredīts7 ātrais kredīts

Viens no 2015. gada atpazīstamākajiem un izdevīgākajiem ātro kredītu sniedzējiem ir Kredīts7 (iepriekš Kredīts365). Uzņēmums dibināts 2010. gadā un atrodas zem SIA Delta Capital kompānijas. Aizdevumus sāka piedāvāt jau uzsākšanas gadā, bet lielāku popularitāti guvis tikai pēdējā laikā.

Uzņēmumam pēdējo gadu laikā palielinās peļņa un tas ieņem 1771. pozīciju, salīdzinot visas Latvijas kompānijas pēc peļņas apjoma. Saimniecisko darbību veic tikai Latvijā, bet kapitāls ir piesaistīts no ārzemēm.

Kredīts7 ātrais kredīts Jūsu bankā nokļūs ātrāk, ja izmantosiet Credit24 uzņēmuma kontu draudzīgās komercbankas: Swedbank, SEB, Citadele, DNB vai Nordea.

Kompānija ir kļuvusi arī par LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas) biedru, kas sniedz klientiem lielāku uzticību aizdevējam. Atbildīgs kredītdevējs rūpējās par veiksmīgu un tīru sadarbību ar klientu, kā arī stimulē kopējo kreditēšanas tirgu Latvijā.
Kredīts7 ātrais kredīts
Kredīts 7 aizdevumi, tāpat kā citu ātrie uzņēmumu kredīti ir naudas līdzekļu aizņēmums nelielām summām (aptuveni vienas minimālās mēnešalgas apmērā) uz 30 dienu periodu īstermiņa saistību kārtošanai. Gadījumā, ja nepietiek naudas līdz tuvākajai algai un ir jāapmaksā, piemēram, īres/komunālo rēķins, izdevīgi ir aizņemties ar ātrā kredīta starpniecību!
Ātrais kredīts, ko varat aizņemties ir summā no 35 Eiro līdz 300 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa palielinās līdz 400 Eiro. Termiņu klients var izvēlēties sākot no 7 dienām, bet maksimāli atmaksa ilgst līdz 30 dienām. Pēc šī termiņa ir iespējams pagarināt aizdevumu par noteiktu naudas summu. Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 10 minūšu laikā. Kredits7.lv piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, tātad, aizņemtai summai netiks aprēķināti procenti un jāatdod būs tikpat, cik saņēmāt!
Kredīts7 ātrais kredīts

Kredīts 7 strādā darba dienās no 8:30 līdz 20:00, bet brīvdienās no 11:00 līdz 16:00. Kredītu pieteikšana ir iespējama arī ārpus darba laika – naktī. Tomēr, to izskatīs un piešķirs tikai no rīta, jo Latvijas Republikas likums aizliedz izsniegt ātro aizdevumu naktī. Kredīts 7 ir noteicis arī vecuma ierobežojumu, kādā naudas līdzekļus izsniegs: 21 – 65 gadi. Ievērojama priekšrocība ātrā kredīta pakalpojumam ir tā vieglā pieejamība – nav nepieciešama izziņa no darba vietas, ķīla vai galvojums, bet ikmēneša ienākumi un nesabojāta kredītvēsture gan.

Kredīts7 ātrais kredīts piedāvā: 

  • Pirmo kredītu – bezmaksas;
  • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 10 minūšu laikā;
  • Pirmā kredīta lielums: € 35 – 300;
  • Nākamais aizņēmums līdz pat 400;
  • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00-22:00;
  • Vecuma ierobežojumi: 21 – 65 gadi.

Sīkākai informācijai par Kredits7.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (27746413), caur e-pastu info@kredits7.lv vai rakstīt vēstuli uz adresi: Ūdens iela 12-118, Rīga, LV 1007.

[wpad-comment-form id=”242″]