Ātrais kredīts no 19 gadiem

Ar katru gadu cilvēks paliek arvien pilnveidotāks un apzinīgāks – to arī ņem vērā ātro kredītu kompānijas. Jauniešiem, kuri ir sasnieguši 19 gadu vecumu jau ir manāmi  vieglāk aizņemties naudas līdzekļus, jo kompānijas sāk atvieglot kredīta noteikumus no šī vecuma. Būtībā, ātro kredītu pakalpojums pats par sevi nemainās un no klienta viedokļa arī tas ir un paliek viendabīgs. Kredītiestāde, izvērtējot risku nesaņemt aizdoto naudu atpakaļ, atvieglo atmaksas kārtību un procentu likmes 19 gadīgiem jauniešiem, salīdzinot tos ar 18 gadīgiem.

Aizņēmumu saņemt ir pavisam vienkārši un noteikumi jau ir atvieglotāki 19 gadu vecumā. Reģistrēšanās aizdevēja mājaslapā prasīs tikai dažas minūtes, un kredīta saņemšanai būs nepieciešams tikai 1 eiro cents. Ātrais kredīts no 19 gadiem

Lieku satraukumu var radīt neesoša darba vieta, bet ātrā kredīta piešķiršanai tas netraucēs. Būtu vēlams, ka regulāri Jūsu bankas kontā būtu naudas līdzekļi, kā arī ienākumi – aizdevēji ātrāk izskatīs pieteikumu un samazinās procentu likmi.

Sabojāta kredītvēsture var būt šķērslis saņemt ātro kredītu tik jaunā vecumā. Ir atsevišķas kompānijas, kas pieļauj negatīvu kredītvēsturi un parādus, bet iespēja aizņemties būs ļoti minimāla.

Noteikumi ātrā kredīta saņemšanai paliek nemainīgi: nepieciešams bankas konts kāda no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, Latvijas pase,

Kredīta summa, kuru varēsi aizņemties pirmreizēji būs apmēram vienas minimālās mēnešalgas apmērā (300 EUR) uz 30 dienām. Ja kredīts ir sekmīgi atdots, tad kompānijas piedāvā jau lielākas naudas summas līdz pat 5000 EUR.

Ātrais kredīts ir kā īstermiņa aizdevums, kuru vēlams aizņemties tikai tad, ja tiešām nepieciešama steidzami nauda un pēc 30 dienām to varēsiet atdot!

Reģistrējoties ātrā kreditora mājaslapā iesakām rūpīgi pārbaudīt ievadītos personas datus un kontaktinformāciju, jo šajā solī bieži vien rodas kļūdas, kuru dēļ naudas aizdevums netiek ieskaitīts Jūsu kontā.

Liela daļa uzņēmumu nesniedz kredītu 19 gadu veciem jauniešiem, jo Latvijas Nebanku Kredītu Asiociācija ir noteikusi vecuma ierobežojumu – 20 gadi, laiks, kad cilvēks kļūst vairāk pieaudzis un palielinās varbūtība, ka sākot no šī vecuma atmaksās aizdevumu. Toties, ar likumu aizliegts izsniegt kredītu zem 20 gadiem nav un tādēļ ir tikai 2 kompānijas, kas piedāvā šo pakalpojumu.

InfoKredīti apkopoja informāciju par ātrā kredīta aizņemšanās iespējamību no 19 gadiem.

Kompānija Laiks Pirmais – bezmaksas Pirmais kredīts Max. summa Vecums Piesakies!
Ātrais kredīts no 18 gadiem 15 min € 50 – 3000 € 3000 18 – 70 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji
Ātrais kredīts no 18 gadiem Līdz 1 dienai € 100 – 5000 € 5000 18 – 70 ātro kredītu pakalpojuma sniedzēji