Nosacījumi, lai saņemtu ātro kredītu

Galvenokārt, aizņēmuma saņemšanas noteikumus paredz katrs aizdevējs un nosaka tos personīgi pēc uzņēmuma iekšējiem noteikumiem, filozofijas un vēsturiko pieredzi, lai mazinātu dažādu risku ietekmi, tāpēc pirms pieprasījuma nosūtīšanas cītigi izpētiet vēlamā kreditora mājaslapā norādīto informāciju un nosacījumus, lai nerastos negaidīti pārpratumi nezināšanas dēļ. Lielākoties, visi ātro kredītu aizdevēji pieprasa šādus nosacījumus:

1. Klientam ir Latvijas Republikas pilsonība vai tas ir akceptēts kā rezidents;
2. Atkarībā no kompānijas: pilngadībāi jeb no 18 līdz 75 gadu vecumā;
3. Ienākumu apmēram ir jābūt atbilstošam un jāsedz kredīta atmaksas izmaksas;
4. Aktīvs bankas konts (norēķinu vai cits), kurā ieskaitīt aizdevumu, kā arī gandrīz visas kompānijas pieprasa pārskaitīt 0,01 EUR par kredīta akceptēšanu;
5. Ar sabojātu kredītvēsture, visticamāk, kredīts netiks izsniegts, ar dažiem izņēmumiem;
6. Aizliegts saņemto naudas summu pārkreditēt, jeb dzēst citu, esošo kredītu ar jauno aizņēmumu.

InfoKredīti mājaslapa ir veidota ar mērķi,lai sniegtu Jums iespēju saņemt kredītu izdevīgāk, nevis doties pie nejauši izvēlēta ātrā kreditora un aizņemties nenojaušot par pieejamību saņemt naudu pie izdevīgākāka aizņēmuma sniedzēja. Mūsu lapā Jūs atradīsiet apkopotu jaunāko informāciju par aizņēmumiem internetā un ar SMS palīdzību un uzreiz arī spēsiet salīdzināt, kurš pirmo aizņēmumu piedāvā lielāku, kurš mazāku, bet izdevīgāku, un, kuram kreditoram kopējie nosacījumi ir atvieglotāki Jūsu individuālajai situācijai. InfoKredīti.lv mērķis ir padarīt Jūsu kredītu izvēli daudz vienkāršāku un arī, pēc iespējas vairāk, samazināt izmaksas. Tas nozīmē, izvērtējot pieejamo informāciju mājaslapā, Jūs ar izdarīto izvēli nenošausiet greizi!