Automašīna kā kredīta ķīla

Automašīna kā kredīta ķīla – piemērota iespēja aizņemties naudu ar zemāku procentu likmi, ja Jūsu īpašumā ir automobīlis. Pēc InfoKredīti.lv aprēķiniem, šādiem kredītiem procentu likmes ir mazliet zemākas – līdz 8 procentiem, nekā neapdrošinātie aizņēmumi ekvivalentām summām un ņemot vērā līdzīgu aizdevuma termiņu.

Klientam, kuram nepieciešams ātrais aizdevums un plāno to noformēt kā aizņēmumu skaidrā naudā, ieķīlājot savu transportlīdzekli, pirmkārt nepieciešams izlasīt visus nosacījumus, ko aizdevēji liek izpildīt sakarā ar kreditēšanu. Dažas kredītiestādes apstiprina kā ķīlu vienīgi ārzemju transportlīdzekļus, kā arī, vienīgi bankas atlasīto izlaiduma periodu robežās aizdevuma izsniegšanas vai pārtraukšanas brīdim.

Kredīta apjoms, kurš tiek piedāvāts pret Jūsu transportlīdzekļa ķīlu, galvenokārt ir atkarīgas no nododamā transportlīdzekļa tirgus vērtības. Atkarībā no kredītiestādes, ieķīlajāmās mašīnas kredīta novērtējums var variēt no 50% līdz 100% (summa, ko izmaksās). Kredītiestādei arī ir savi noteikumi – pirms aizdevuma izsniegšanas automašīnu novērtē, un, ja aizdevējs novērtējumu nesedz no saviem līdzekļie, tad tas ir jādara klientam personīgi.

InfoKredīti ļauj ielūkoties kompāniju apkopojumā, kuras piedāvā saņemt aizdevumu pret automašīnu ķīlu.

Kompānija Auto paliek Jūsu rīcībā Max. aizdevums Termiņš Aizdevuma summa Vecuma ierobežojums Piesakies!
Automašīna kā kredīta ķīla Līdz 90% no vērtības Līdz 5 gadiem € 500 – 50 000 No 18 TOP automāšina kā kredīta ķīla
Automašīna kā kredīta ķīla Līdz 100% Līdz 6 gadiem € 5000 – 20 000 18 – 65 Automašīna kā kredīta ķīla
Automašīna kā kredīta ķīla 60% – 70% Līdz 2 gadiem Indivudāla izskatīšana No 21 ar sabojātu kredītvēsturi