Credit24 ātrais kredīts

Sens spēlētājs ātro kredītu tirgū Latvijā ir Credit24. Tas savu darbību uzsāka 2007. gadā, piedāvājot īstermiņa aizdevumus par nelielām naudas summām. Uzņēmuma vārds reģistrēts zem SIA MCB Finance Latvia, kas ir finanšu nozares uzņēmums un pieder ārvalstu investoriem. Kapitāla un izsniegto kredītu izcelsme nāk no ārzemēm, līdz ar ko, uzņēmuma finansējums ir drošs. Kompānija ir bāzēta Rīgā un uzticama saviem klientiem jau 8 gadus.

Vērā ņemams ir uzņēmuma lielums un fakts, ka koncerna grupa, kas atrodas Lielbritānijā 2012. gadā laida publiskā apgrozībā vērtspapīrus gandrīz 20 miljonu Eiro vērtībā. To emisija norāda uz uzticamību un Credit24 ilgtermiņa mērķi palielināt tirgus daļu nebanku kredītoru sektorā.
Credit24 ātrais kredīts
Credit24 ātrais kredīts Jūsu bankā nokļūs ātrāk, ja izmantosiet Credit24 uzņēmuma kontu draudzīgās komercbankas: Swedbank, SEB, Citadele, DNB vai Nordea.

Uzņēmums ir īpašs ar to, ka vēlaizvien piedāvā aizņemties kredītu pat no 18 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams sasniegt 20 gadu vecumu, kā lielākoties citās kompānijās. Taču, kreditoriem būtiski palielinās risks sniegt aizdevumu jau šādā vecumā, tādēļ ir ieviesti stringrāki nosacījumi.  Ātrā kredīta saņemšanai nepieciešama pozitīva kredītvēsture, ikmēneša ienākumi, lai spēgtu segt saistības, derīga Latvijas Republikas pase, atvērts bankas konts un, protams, nedrīkst būt esoši un nenomaksāti jau citi kredīti. Jūsu kopējo informāciju izpētīs daudz ciešāk, un, ja būsiet atbilstoši visiem parametriem, kredīts tiks ieskaitīts Jūsu kontā.
Credit24 ātrais kredīts
Credit24 piedāvā kredītu līdz 3000 Eiro no 30 dienu līdz 2 gadu periodam, ar iespēju to pagarināt par papildus samaksu uz Jums nepieciešamo laiku. Aizņēmumu saņemšanai nepieciešams sasniegt pilngadību. Lai gan Credit24 nav LAFPA biedrs, kritēriji rāda, ka uzņēmums ievēro atbildīga aizdevēja prasības un veic saimniecisko darbību godprātīgi.

Jūsu ātrā kredīta pieteikumu izvērtēs tikai darba laikā – darba dienās  un brīvdienās no 8:00 – 22:00. Reģistrēties un pieteikt aizdevumu ar interneta palīdzību var jebkurā diennakts laikā. Gadījumā, ja rodas neskaidrības vai vēlaties uzzināt papildus informāciju, lūdzam sniegties pie Credit24.

Ātrais kredīts, ko varat aizņemties ir summā no 50 Eiro līdz 400 Eiro pirmajā reizē, bet nākamajās summa palielinās līdz 3000 Eiro. Reģistrācija notiek ar pavisam vienkāršu anketu interneta mājaslapā. Naudas līdzekļi pēc pieteikuma iesniegšanas Jūsu kontā būs 15 minūšu laikā. Credit24.lv piedāvā izdevīgu pirmo kredītu, bet, diemžēl, ne bez maksas, tātad, aizņemtai summai tikss aprēķināti procenti un jāatdod būs mazliet vairāk!

Credit24 ātrais kredīts piedāvā: 

  • Aizdevumu ar izdevīgu procentu likmi;
  • Naudas līdzekļu aizņēmumu kontā 15 minūšu laikā;
  • Pirmā kredīta lielums: € 50 – 400;
  • Nākamais aizņēmums līdz pat 3000;
  • Pieteikšana cauru diennakti; darba laiks 08:00-22:00;
  • Vecuma ierobežojumi: 18 – 70 gadi.

Sīkākai informācijai par Credit24.lv ieteicams izmantot mājāslapā norādīto saturu vai sazināties ar telefona palīdzību (8824), caur e-pastu info@credit24.lv vai rakstīt vēstuli uz adresi: Merķeļa iela 21, Rīga, LV 1050.

[powr-comments label=”Enter a Label”]