B.U.J.

Ātro kredītu biežāk uzdotie jautājumiInfoKredīti lapā apkopoti biežak uzdotie jautājumi (BUJ) un sniegtas gan īsas atbildes, gan plašākas, atverot iespēju Lasīt vairāk. Zemāk norādītā informācija būs noderīga, ja vēlies aizņemties, bet nezini kā; šaubies, vai ātrais kredīts ir pareizais risinājums; esi nonācis strupceļā un nespēj atdot parādu, kā arī citi jautājumi.

Ja nespēj atrast atbildi uz savu, konkrētu jautājumu, ielūkojies citās mājaslapas sadaļās.

 

Ātrais kredīts ir nebanku kredītiestāžu piedāvāts aizņēmums, ar kura palīdzību jebkurš var aizņemties nelielas naudas summas uz salīdzinoši īsākiem termiņiem, nekā patēriņa vai ar citu kredīta veidu palīdzību. Lasi vairāk par ātro kredītu!
Ātrais kredīts bezmaksas ir vienreizēja iespēja saņemt naudas līdzekļus nemaksājot ne centa vairāk par aizņēmumu. Lasi vairāk par bezmaksas ātro kredītu!
Lai saņemtu ātro kredītu ir jābūt vismaz 18 gadu vecumam. Dažās aizdevēju kompānijās noteikumi ir citādāki un nepieciešamas vecums var būt no 18 līdz 20 gadiem. Lasi vairāk par vecuma ierobežojumiem ātrajiem kredītiem!
Ātrais aizdevums bez darba vietas ir kredīta veids, ar kura palīdzību klients var aizņemties papildus naudas līdzekļus pat, ja uz doto momentu nav oficiāls darbs. Šis kredīts būs lietderīgs tikai gadījumā, ja klients ir darba meklējumos un ir drošs, ka drīzākajā laikā tiks uzsāktas darba attiecības un radīsies spējas norēķināties par finansiālajām saistībām. Lasi vairāk par ātro kredītu iespējamībām bez darba vietas!
Dažādu apsvērumu dēļ likumdošana un kredītdevēji gandrīz visos gadījumos neizsniedz aizdevumus klientiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture. Aizņemtie parādi bieži vien netiek atdoti, ir nepieciešams piesaistīt parādpiedzinēju kompānijas un veltīt papildus līdzekļus un laiku, lai piedzītu naudu. Tomēr, pastāv iespēja, ka klientam tiek aizdota nauda arī ar negatīvu kredītvēsturi, ja ir pierādāmi oficiāli ienākumi un kredītiestāde tic, ka parādu spēs atmaksāt. Lasi vairāk par sabojātas kredītvēstures aizņēmumiem!
Nebanku aizdevumu, jeb tautā sauktu par ātro kredītu var iegūt no ikvienas vietas Latvijā, Eiropā vai citviet pasaulē. Klientam ir nepieciešamas trīs lietas: bankas konts kādā no Latvija bankām, strādājošs interneta pieslēgums un mazliet laika, lai izpētītu plašo piedāvājumu spektru no daudzām kompānijām. Lasi vairāk par kredīta saņemšanas nosacījumiem!
Praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespējams saņemt ātro kredītu, un, zemākminētie nosacījumi ir visizplatītākie kredītiestāžu vidū, aizdevumu piešķiršanas izvērtējumam. 1. Klients ir Latvijas Valsts iedzīvotājs; 2. Bankas norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām; 3. Klientam ir pieejami mobilie sakari un privātais numurs; 4. No 18 līdz 75 gadu vecumā; 5. Nesabojāta kredītvēsture un laikā atmaksāti kredīti bankās u.c. iestādēs. Lasi vairāk par to, kas drīkst saņemt ātro kredītu!
Ātro kredītu uzņēmumi aizņēmumus ļauj pieteikt visu diennakti, bet ja aizdevums tiek pieteikts pēc darba laika, kas parasti ir no 08:00 līdz 21:00, tad tas tiks izskatīts un izsniegts tikai nākamajā dienā. Svarīgi ir zināt, ja brīvdienās vai svētku dienās nepieciešams saņemt aizdevumu, tas ir iespējams, jo kompānijas strādā arī šajās dienās, tiesa gan, īsāku laiku nekā darba dienās. Summas, ko var aizņemties mēdz krasi variēt. Pirmajā aizņemšanās reizē tā parasti ir no 5 līdz 300 eiro, bet nākamajās jau 500 un vairāk. Maksimālās summas, ko iespējams saņemt sniedzas pat vairāku tūkstošu apjomā. Lasi vairāk par to, kad un cik daudz var saņemt ar ātrā kredīta palīdzību!
Bieži vien ir situācijas, kad kredītu norādītajā datumā nevar apmaksāt vai var tikai daļēji. Šajos gadījumos obligāti jāsazinās ar kredītsniedzēja kompāniju. Par jebkuru kavētu dienu, kad aizņēmums nav atmaksāts, tiek pieskaitīti soda procenti no aizņēmuma summas un komisijas maksas, maksājumi palielinās ik katru nenomaksāto dienu. Gadījumā, ja kredīta atmaksa tiek kavēta 30 dienas, lieta tiek nodota kavējuma daļas speciālistiem, ar kuriem nepieciešams sazināties un panākt vienošanos par kredīta atmaksu. Ja tas netiek izdarīts un aprēķinātās summas par aizņēmumu netiek samaksātas, tad lieta nonāk parādu piedziņas kompānijas vai tiesas rokās. Lasi vairāk par kredītu neatmaksāšanu!
Kā jau visās reklāmās min, vienmēr izvērtē savu iespēju atmaksāt aizdevumu un izvērtēt savas saistības. InfoKredīti ir pieejama plaša informācija par to, kas ir kredīti un cik lielas parādsaistības Jūs uzņematies, piesakot aizdevumu. Tāpēc, vēlreiz cītīgi apdomā kredīta ņemšanu un vai tas ir tik tiešām nepieciešams. Lasi vairāk par ātrā kredītu nepieciešamības izvērtēšanu!
Kredīta pagarināšana nepieciešama tad, ja norādītā termiņa laikā nespēsiet atdot aizdevumu. Lai atliktu ātrā kredīta atmaksas termiņu nepieciešams sazināties ar Jūsu aizdevēju un norunāt jaunu atmaksas termiņu. Lasi vairāk par kredīta pagarināšanu!
Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas ir gandrīz nulle. Viss kas Jums būs nepieciešams ir 0,01 eiro bankas kontā. Lasi vairāk par ātrā kredīta izmaksām!
Ātrā kredīta pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu laikā un dota arī atbilde, vai tas tiks piešķirts. Lasi vairāk par ātrā kredīta izskatīšanu!
Ātrā kredīta procentu likmes krasi mēdz atšķirties. Ielūkojoties ātro kredītu uzņēmumu mājaslapās, ir pieejams kredītu kalkulators vai procentu likmju tabula, kurā ir iespējams noskaidrot, kāda summa būs jāatdod termiņa beigās. Lasi vairāk par procentu likmēm!
Ātrā kredīta kompānijām parasti nav uzstādījuma, ka obligāti jābūt ķīlai vai galvotājam. Ir daži izņēmumu gadījumi, kad tas nepieciešams. Lasi vairāk par ķīlu vai galvotāju ātrajam kredītam!
GPL jeb gada procentu likme ir aizņēmuma kopējās izmaksas aizņēmuma ņēmējam, kas aprēķinātas gada procentos no klientam aizdotās kopējās kredīta summas. Lasi vairāk par GPL jeb gada procentu likmi!
Ātro kredītu detalizētāka informācija un pieteikuma forma pieejama katra kreditora mājaslapā. Spiediet uz “Saņemt kredītu!”, lai dotos turp! Lasi vairāk par kredīta pieteikšanu un informāciju!
Ātro kredītu drīkst formēt un saņemt neatkarīgi no citiem aizdevumiem. Ir gan daži nosacījumi, kuriem jāizpildās šajā gadījumā. Lasi vairāk par ātro kredītu, ja ir saņemti citi aizdevumi!
Ātro kredītu atteikumu var saņemt, ja neesat izpildījis kādu no nosacījumiem. Visām kompānijām tie ir līdzīgi, bet daži punkti mēdz atšķirties. Lasi vairāk par iemesliem, kāpēc kredīts tika atteikts!
Ātro kredītu šobrīd piedāvā vairāk nekā 20 uzņēmumi, un, izvēlēties piemērotāko Jūsu situācijai var būt sarežģīti. Veicot izvēli, jāņem vērā kompānijas atsauksmes, pastāvēšanas laiks, izsniegto kredītu skaits un, protams, pats piedāvājuma izdevīgums. Lasi vairāk par to, kā izvēlēties īsto kreditoru!
Ātrais kredīts bieži vien skan kā labs risinājums īstermiņa naudas aizņēmumam. Tas piedāvā saņemt no 5 Eiro līdz vairākiem tūkstošiem lielu aizdevumu pat 10 minūšu laikā. Kādas tam visam ir sekas? Parādnieku sarakstos nonākušie mēdz aizņemties jaunu parādu, lai atmaksātu iepriekšējo un veido vēl lielākas saistības. Oficiāls veids, kā labprātīgi apņemties neņemt jaunus kredītus – paša rakstīts iesniegums par kredītu neizsniegšanu. Lasi vairāk par to, kā atteikties no nākamā no ātrā kredīta!