Ātrie kredīti

Kas ir ātrie kredīti?

ātrie kredīti internetāĀtrie kredīti dod iespēju dažu desmitu minūšu laikā un bez liekas piepūles, ja vien par piepūli netiek uzskatīta minimāla sērfošana internetā, aizņemties naudas līdzekļus un saņemt tos savā bankas kontā. Lai gan izklausās ātri un nevainojami, tiem ir viens liels mīnuss – lielās procentu likmes. Ātrā aizdevuma saņemšanai vajadzīgi vienīgi personu apliecinoši dokumenti, nav nepieciešama izziņa no darba vietas, jebkāda veida ķīla vai citi normatīvi. Ja vēlaties pirmo reizi aizņemties, jārēķinās, ka kompānijas piedāvās līdz € 300 lielus aizdevumus. Ja tiešām ir vēlme saņemt vairāk, pāris ātro kredītu kompānijas piedāvā arī šādu iespēju. Aizņemoties otrreizēji vai vairākkārtēji ātrā aizdevuma summa var sasniegt pat € 1000 līdz € 3000.

InfoKredīti ātro kredītu salīdzināšanas portāls sniedz Jums izvērstu ieskatu ātro un citu aizdevumu salīdzināšanā, kā arī palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu!

Jums vajadzīgie naudas līdzekļi tiek pārskaitīti mazā laikā posmā, process var ilgt no 10 minūtēm līdz stundai, atkarībā no kompānija aizņēmuma pieprasījuma izskatīšanas ātruma, kad aizņēmums ir ienācis Jūsu bankas kontā. Nozīmīgi iegaumēt, ka šī nebūt nav lētākā opcija naudas saņemšanai, ātrie kredīti ir domāti tikai bezizejas situācijām, kad līdzekļi nepieciešamība nevar pagaidīt un tos nepieciešams iegūt bez problēmām noteiktam mērķim, kurš nav jāatklāj kredītiestādei, un līdzekļu atmaksāšana neizmainītu aizņēmēja finanšu stabilitāti.

Izvēlēties Jums atbilstošo ātro kredītu veidu: