Ātrā kredīta izmaksas

Ātrā kredīta izmaksas ir gandrīz nulle (saņemšanas periodā). Viss kas Jums būs nepieciešams ir aktīvs interneta pieslēgums un tālruņa numurs, e-pasta adrese, Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pase un bankas konts ar 0,01 eiro atlikumu.

Kopējās kredīta izmaksas sastāv no:

Ātrā kredīta izmaksas

  1. 0,01 eiro par kredīta pieteikšanu;
  2. paša kredīta izmaksas jeb pamatsumma, ko aizņēmāties;
  3. procentu maksājumi par kredītu.

Gadījumā, ja ātro kredītu nespēsiet atdot noteiktajā termiņā, to ir iespējams pagarināt, abpusēji vienojoties ar kreditoru. Atliekot maksājumu uz noteiktu periodu, pie izmaksām klāt nāks papildus aprēķināta summa, kas būs jāatmaksā reizē ar aizdevumu.
Runājot par procentu izmaksām un gada procentu likmi, tās nebūt nav tik lielas, kā sākotnēji liekas, vai dzirdēts no apkārtējiem. Aizņemoties ar ātrā kredīta palīdzību mazu summu īstermiņā, likmes ir procentuāli lielas (piemēram, GPL 120%), bet aprēķinot mēneša procentus sanāk tikai 10%. Saņemot kredītu, teiksim 50 Eiro, Jums būs jāatdod tikai 55 Eiro, jeb 5 procenti ir kredīta uzcenojums.

Piesakot ātro kredītu lielākām aizdevuma summām palielinās arī kopējie procenti, jo to īpatsvars ir lielāks. Ja kredīts ir nepieciešams jau vairāku tūkstošu apmērā, iesakām izvēlēties citu kredīta veidu – patēriņa kredīts, overdrafts, kredītlīnija būs atbilstošāki. Tos izsniedz banka, kura stingrāk izvērtē maksātspēju un ikmēneša ienākumus, kā arī procentu likmes ir daudz zemākas. Atmaksāšanas periodi mēdz būt līdzīgi, bet var tikt pagarināti bez lielām soda sankcijām.