Ātrā kredīta lielums un aizņemšanās laiks

Ātro kredītu uzņēmumi aizņēmumus ļauj pieteikt visu diennakti, bet ja aizdevums tiek pieteikts pēc darba laika, kas parasti ir no 08:00 līdz 21:00, tad tas tiks izskatīts un izsniegts tikai nākamajā dienā. Svarīgi ir zināt, ja brīvdienās vai svētku dienās nepieciešams saņemt aizdevumu, tas ir iespējams, jo kompānijas strādā arī šajās dienās, tiesa gan, īsāku laiku nekā darba dienās. Ātro kredītu uzņēmumu apkopojumā var aplūkot tuvāk katras konkrētās kompānijas darba laiku. Summas, ko var aizņemties mēdz krasi variēt. Pirmajā aizņemšanās reizē tā parasti ir no 5 līdz 300 eiro, bet nākamajās jau 500 un vairāk. Maksimālās summas, ko iespējams saņemt sniedzas pat vairāku tūkstošu apjomā.

Gadījumā, ja Jūsu īpašumā ir automašīna, kredītu kompānija Mogo piedāvā aizņemties līdz 15 000 EUR pret auto ķīlu. Praktiski, šī kompānija arī pieskaitāma pie ātrajiem kreditoriem, jo darbības principi un ātrums ir līdzīgs.

Ātrā kredīta lielums un aizņemšanās laiks visbiežāk ir atkarīgs no klienta. Pirms aizņēmuma piešķiršanas kreditori izvērtēs Jūsu maksātspēju – ikmēneša ienākumus, esošās parādsaistības un kredītvēsturi. Aizņemšanās laiku nosaka klients daļēji – patērētais laiks aizņēmēja mājaslapā veicot reģistrāciju, piesakot aizdevumu un pārskaitot 0,01 EUR apstiprināšanas summu. Pēc šī procesa gan viss ir ātro kredītu kompāniju rokās, un no šī brīža parasti paiet 10-15 minūtes līdz Jums dod atbildi un nauda ienāk bankas kontā.