Iesniegums par ātrā kredīta neizsniegšanu

Ātrais kredīts bieži vien skan kā labs risinājums īstermiņa naudas aizņēmumam. Tas piedāvā saņemt no 5 Eiro līdz vairākiem tūkstošiem lielu aizdevumu pat 10 minūšu laikā. Kādas tam visam ir sekas? Parādnieku sarakstos nonākušie mēdz aizņemties jaunu parādu, lai atmaksātu iepriekšējo un veido vēl lielākas saistības. Oficiāls veids, kā labprātīgi apņemties neņemt jaunus kredītus – paša rakstīts iesniegums par ātrā kredītu neizsniegšanu.
Iesniegums par ātrā kredīta neizsniegšanu
Ar mērķi īstenot globāli pieņemtus labās prakses piemērus un sekmētu drošu kredītu ņemšanu nebanku aizņemšanās tirgū, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA), sākot no 2013. gada II ceturksni ir nodibinājusi sistēmu, kas sniedz iespēju aizņēmējam ar iesnieguma starpniecību ierakstīt sevi reģistrā, kam kreditors uz konkrētu laika posmu nesniegs aizdevumu. Šāds pieprasījums būs neatgriežams, un iesnieguma autors (aizņēmējs) drīkst izvēlēties sev vēlamu termiņus: gads, divi vai trīs gadi.

Iesniegums par ātrā kredīta neizsniegšanu attiecas arī uz citiem kredītu veidiem un ir universāls. Ar tā palīdzību, Jūs varat aizliegt sev saņemt arī līzingu, patēriņa kredītu vai citus. Uzziniet vairāk par iesniegumu un tā aizpildīšanu!