Kas drīkst saņemt ātro kredītu?

Praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespējams saņemt ātro kredītu, un, zemākminētie nosacījumi ir visizplatītākie kredītiestāžu vidū, aizdevumu piešķiršanas izvērtējumam. 1. Klients ir Latvijas Valsts iedzīvotājs; 2. Bankas norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām; 3. Klientam ir pieejami mobilie sakari un privātais numurs; 4. No 18 līdz 75 gadu vecumā; 5. Nesabojāta kredītvēsture un laikā atmaksāti kredīti bankās u.c. iestādēs.

Nedrīkst aizmirst par derīgu Latvijas Republikas pasi. Bez tās ātro kredītu kompānijas neizsniegs aizdevumu, jo palielinās risks nesaņemt atpakaļ aizdoto naudu.

Vecums ir būtiska loma uzņemoties kredītsaistībās. Piemēram, Latvijas finanšu tirgū ienākot ātrajiem kredītiem, jebkura kompānija piedāvāja tos 18 gadīgiem jauniešiem. Šobrīd no Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas un valdības puses tas ir stingri ierobežots, un 2015. gadā tirgū ir tikai divas kompānijas, kas piedāvā ātro aizdevumu no 18 gadiem. Šobrīd lielākā daļa uzņēmumu kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma.

Stabili ikmēneša ienākumi, kā arī oficiāla darba vieta noteikti atvieglos kredīta saņemšanu un, protams, arī atmaksu Jums personīgi. Kreditori, izskatot pieteikumu, rūpīgi izvērtē klienta finansiālo stāvokli, it īpaši, ja vēlaties aizņemties lielāku summu.