Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir nebanku kredītiestāžu piedāvāts aizņēmums, ar kura palīdzību jebkurš var aizņemties nelielas naudas summas uz salīdzinoši īsākiem termiņiem, nekā patēriņa vai ar citu kredīta veidu palīdzību.

Šim aizdevuma veidam mēdz būt paaugstinātas procentu likmes, salīdzinot to ar citiem īstermiņa aizdevumiem.

Noformēšana īsā laika posmā (pat 10 minūšu laikā) no pieteikuma brīža. To iespējams izdarīt ar interneta starpniecību un, dažas kompānijas piedāvā saņemt aizdevumu uz kontu ar īsziņas (SMS) palīdzību.

Noteikti jāatceras, ka šis nav vienīgais veids, kā iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus īsā laika posmā. Iespējams arī formēt patēriņa kredītu, overdraftu, kredītlīniju vai citus aizdevuma veidus.

Kaut arī ātrajam kredītam mēdz būt salīdzinoši lielas procentu likmes (pat līdz 150% GPL), aizņēmumu summas parasti ir mazos apmēros (vienas mimimālās mēnešalgas) un tādējādi aprēķinātie procenti var nešķist lieli. Tomēr, pēc lēmumu pieņemšanas par kredīta formēšanu InfoKredīti iesaka salīdzināt un izvēlēties atbilstošāko aizdevēju Jūsu situācijai, jo ātro kredītu tirgus šobrīd ir izaudzis plašos apmēros.