Pareizā izvēle ātro kreditoru kompāniju vidū

Ātro kredītu šobrīd piedāvā vairāk nekā 20 uzņēmumu, un, izvēlēties piemērotāko Jūsu situācijai var būt sarežģīti. Veicot izvēli, jāņem vērā kompānijas atsauksmes, pastāvēšanas laiks, izsniegto kredītu skaits un, protams, pats piedāvājuma izdevīgums.
Pareizā izvēle ātro kreditoru kompāniju vidū
Svarīgi ir izvērtēt visus augstākminētos faktorus pirms aizdevuma pieteikšanas:

  1. Pirmkārt, un visnozīmīgākais ir kredīta izdevīgums. InfoKredīti lapā apkopota plaša informācija par kredītu sniedziejēm un piedāvātā pakalpojuma diferencēšanu individuāliem gadījumiem. Ja kredītu ņemat pirmo reizi, iesakām izvēlēties uzņēmumu, kas sniedz iespēju saņemt aizdevumu un pēc noteikta perioda atdot tieši tādu pašu summu, bez jebkādām procentu maksām jeb pirmais kredīts – bezmaksas. Gadījumā, ja iepriekš ir radušās problēmas ar kredīta atmaksu un Jums ir negatīva kredītvēsture, piedāvājam izvēlēties kādu uzņēmumu no saraksta, kas izsniedz kredītu šādā situācijā. Iespējas ir daudz un dažādas, aplūkojat visus ātrā kredīta veidus, lai nonāktu pie pareizās izvēles!
  2. Atsauksmes ir vērā ņemams aspekts. Interneta vidē ir plašs katras kompānijas apraksts un komentāri. Tie var būt pozitīvi vai negatīvi, izvērtēšana paliek Jūsu ziņā. Iesakām veltīt laiku un pārbaudīt cilvēku viedokli, par izvēlēto uzņēmumu, kā arī ieteicams pārliecināties, ka aizdevējs ir LAFPA biedru sarakstā.
  3. Aizdevēju kompānijas vecums ir būtisks faktors ātrā kredīta izvēlē. Lai veiksmīgi uzsāktu darbību, tirgū jaunākas kompānijas piedāvā izdevīgākas akcijas un atlaides produktam, turpretim pieredzējušām kompānijam ir labas atsauksmes un lielāka uzticība cilvēku vidū.
  4. Izsniegto kredītu apjoms – bieži vien šī informācija nebūs pieejama, bet, ja kreditors uzrāda to savā mājaslapā, tā ir uzskatāma par zaļo gaismu. Aizdevējam nav ko slēpt un tas vieš tikai uzticību.