Vecuma ierobežojumi ātrajam kredītam

Lai saņemtu ātro kredītu ir jābūt vismaz 18 gadu vecumam. Dažās aizdevēju kompānijās noteikumi ir citādāki un nepieciešamais vecums var būt no 18 līdz 20 gadiem.

Tas skaidrojams ar to, ka aizdevēju kompānijām palielinās risks nesaņemt atpakaļ aizdoto naudu, jo jaunietim, kurš nesen sasniedzis 18 gadu vecumu, parasti, nav regulāru ienākumi vai oficiāls darbs, kas var apgrūtināt kredīta atmaksas iespējamību.

Jaunietim, kurš vēlas formēt ātro kredītu, obligāti ir jābūt atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām, lai kreditors varētu pārskaitīt naudu. Ja vēlies naudu saņemt 10-15 minūšu laikā, InfoKredīti iesaka atvērt bankas norēķinu kontu kādā no lielākajām Latvijas komercbankām, kā piemēram, Swedbank, SEB, Nordea, DNB, Citadele, Norvik.

Jāņem vērā, ja vēlies formēt ātro kredītu vecumā no 18 līdz 21 gadam, kredītu kompānijas rūpīgi izvērtēs Tavu maksātspēju, kredītu vēsturi, ja tāda bijusi, ikmēneša ienākumus kā arī citus ekonomiskos faktorus.

Atmaksāšanas laiks ātrajiem kredītiem ilgst līdz 30 dienu periodam un summa, ko var aizņemties mēdz būt apmēram vienas minimālās mēnešalgas apmērā. Iespējams arī kredītā saņemt vairāk, bet tādā gadījumā cītīgāk pētīs Tavus ienākumus.

Aizņemoties naudu, kredītu kompānijas pirmajā reizē vēlēsies, lai Tu piereģistrējies konkrētajā mājaslapā un piesaki kredītu. Kad tas izdarīts, jau nākamajā reizē varēsi saņemt kredītu ar īsziņas palīdzību.

Kredītu sekmīgai ienākšanai Tavā kontā vispirms būs jāaizsūta 0,01 EUR uz kreditora kontu, lai akceptētu kredītu.

InfoKredīti apkopoja arī ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā kredītu no 18 gadu, 19 gadu vai 20 gadu vecuma.